Дитячий аквафітнес

Аквафітнес, мабуть, одне з найбільш універсальних напрямків фітнесу, яке до того ж ще й дуже подобається більшості дітей. Заняття у воді благотворно діють на зростаючий організм відразу в декількох напрямках.
  • Зміцнює м'язову систему. У дошкільнят працездатність м'язів не висока. Вони швидко втомлюються при будь-яких статичних навантаженнях і багаторазових повтореннях однотипних вправ. У воді дитина знаходиться ніби в невагомості. Багато вправи в цьому випадку виконуються ними набагато легше. У той же час вода дає деякий опір, завдяки чому вдається навантажити м'язи. Тому на заняттях з аквафітнесу діти отримують адекватну і достатню навантаження.
  • Покращує поставу. З одного боку, аквафітнес в ДОУ зміцнює м'язовий корсет. Це дозволяє підтримувати правильне положення хребта малюка при статичних навантаженнях. З іншого боку, вправи у воді розслаблюють, що важливо для зняття м'язових затискачів в області спини. А деякі вправи в аквафітнесі, наприклад,» рибка «або» Поплавок", спрямовані безпосередньо на поліпшення гнучкості.
  • Надає благотворну дію на нервову систему. Будь-яка взаємодія з водою діє на нервову систему розслабляючи. Плюс до всього динамічні вправи і колективні ігри в рамках заняття допомагають направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло.
  • Допомагає схуднути. Проблема зайвої ваги актуальна і в дитячому віці. Заняття аквааеробікою не навантажують опорно-рухову систему, що важливо при наявність зайвої ваги. Додатковий тиск води під час занять, забезпечує своєрідний масаж, який підсилює спалювання жиру.
Ціна:
1-е заняття новачкові -50% знижка

Разове відвідування- 200,00 грн
10 занять на місяць - 1800,00 грн


Індивідуальне заняття 400,00 грн
10 індивідуальних занять - 3700 грн

* До кожного абонементу додається заморозка 1 тиждень
Розклад занять:
Тривалість 1 година

Середа 17:00

Субота 10:30

Неділя 10:30; 11:30
Записатися
Підпишись
© 2020 Tisida Spa-Center
Tisida-center
Мы с удовольствием ответим на Ваши вопросы
Made on
Tilda