Масажі рослаблюючі

Масаж загальний розслабляючий
1 година
650 грн
Покращує обміну речовин, інтенсивно опрацьовується м'язова контрактура.
Записатися
Масаж антицелюлітний комплексний
1 година
700 грн
Дозволяє провести комплексний вплив на проблемні зони.
Записатися
Масаж лімфодренажний

1 година 30 хв.
750 грн
Сприяє виведенню зайвої рідини, усуває набряклість, застосовується з метою схуднення.
Записатися
Масаж трав'яно-сольовими мішечками
1 година 30 хв.
750 грн
Допомагає позбутися від занепокоєння, наслідків стресу, хронічної втоми, служить засобом зняття болю в м'язах і суглобах. Більше 50-ти видів трав.

Записатися
Аромамасаж

1 година
670 грн
Масаж ефірними маслами балансує і гармонійно поширює в організмі життєву енергію і силу.
Записатися
Стоунтерапія

1година 30 хв.
750 грн
Масаж теплими каміннями. Сприяє поліпшенню обмінних процесів організму, стимулює імунну та нервову систему, має очищаючий і релаксуючий ефект.
Записатися
Масаж окремих частин тіла
Тривалість 30 хвилин
Масаж голови
300 грн
Покращує кровообіг, стабілізує тиск, знімає спазм
МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ, ШИЇ, ДЕКОЛЬТЕ
450 грн
Повертає тонус м'язам, розгладжує зморшки, знімає стрес
МАСАЖ КОМІРЦЕВОЇ ЗОНИ
400 грн
Стабілізує тиск, знімає спазми
Масаж спиНи
450 грн
Покращує обмін речовин, підвищує тонус м'язів, сприяє зняттю напруги
Масаж рук
300 грн
Повертає тонус м'язам, розгладжує зморшки
Масаж ніг
450 грн
Допомагає зняти напругу м'язів, за рахунок збільшення рівня кисню і поліпшення циркуляції крові по всьому тілу
Масаж "Втомлені стопи"
300 грн
Допомагає зняти болі в спині, сприятливо впливає на внутрішні органи, приносить загальне полегшення
Для довідки
1

Контрактури м'язів (міогенна контрактура) – захворювання м'язів, точніше обмежена рухливість м'язових тканин. Існують згинальні і розгинальні м'язові контрактури.
2
Лімфодренажний масаж-це генеральне прибирання організму. Своєрідний детокс. Процедура яка активізує обмінні процеси за рахунок нормалізації лімфообігу. Налагоджується виведення міжклітинної рідини, токсинів і продуктів розпаду з організму. Після лімфодренажу шкіра стає м'якою, еластичною і гладкою. Головне, що це не тільки косметологічний, поверхневий ефект, але і оздоровлення всіх шарів шкіри; сповільнюються процеси старіння в організмі, проводиться профілактика багатьох захворювань, підвищується імунітет.
3
Трав'яні мішечки-це традиційний інструмент тайського масажу, який використовується з давніх часів. Тайці застосовують гарячі трав'яні мішечки в тих випадках, коли натискання пальцями викликають неприємні больові відчуття. Тоді необхідно інтенсивне прогрівання тканин або вплив певних трав.
Повноцінний фізіологічний Відпочинок з м'яким прогріванням м'язів всього тіла – основний ефект масажу з трав'яними мішечками. На додаток до прогрівання велике значення має вплив активних інгредієнтів, що містяться в трав'яному зборі, а також серія наступних міофасціальних розтягувань, що виробляються на прогрітих тканинах.
4
В даний час в залежності від техніки роботи камінням і використовуваних температур стоун-терапія підрозділяється на кілька методик: використання в масажі тільки гарячих каменів, тільки холодних каменів і контрастна стоун - терапія, коли в одній процедурі йде поперемінне або одночасне вплив теплими і холодними каменями. При цьому базальтові камені нагріваються до 45-55° з, А мармурові охолоджуються до 10 - 0° С. Крім повноцінних закінчених методик стоун-терапії, коли масаж в процедурі проводиться тільки камінням і для роботи необхідно близько 40 базальтових і 20 мармурових каменів, існують різні комбіновані методики масажу камінням і руками з використанням від 2 до 10 каменів. Залежно від пори року, доби, віку, показань, протипоказань, а також побажань клієнта формується правильна Індивідуальна процедура і утворюється все різноманіття процедур стоун-терапії: від заспокійливих, усувають напругу і стрес, до стимулюючих, що викликають прилив сил, енергії і бадьорості.
Записатися
Підпишись
© 2020 Tisida Spa-Center
Tisida-center
Мы с удовольствием ответим на Ваши вопросы
Made on
Tilda